До уваги громадян України, які проживають або перебувають в Канаді
Опубліковано 15 жовтня 2012 року о 16:47

Шановні співвітчизники!

Постановою Центральної виборчої комісії України утворено закордонні виборчі дільниці закордонного виборчого округу з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року при закордонних дипломатичних представництвах України. В тому числі у Торонто при Генеральному консульстві України в Торонто утворено дільницю №900038. Дільниця працює щоденно (понеділок-пятниця) з 10:00 до 19:00, на вихідні (субота-неділя) - з 10:00 до 14:00. Контактуватися з виборчою дільницею можна за наступними телефонами: 416-628-5444, 416-763-3114.

Голосування на закордонній виборчій дільниці у Торонто буде проводитися 28 жовтня 2012 року з 8 до 20 години в приміщенні для голосування, що знаходиться в Генеральному консульстві України в Торонто за адресою: 2275 Lakeshore Blvd. West, Suite #301, Toronto, ON M8V 3Y3.

Вибори народних депутатів України в 2012 році будуть відбуватися на основі Державного реєстру виборців, який створюється Центральною виборчою комісією України, і в який вносяться дані про всіх громадян України, які мають право голосу. У день голосування зміни до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців. Виборець може бути включений до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці – або по місцю постійного проживання в Україні, або за виборчою адресою за кордоном, яка відноситься до відповідної закордонної виборчої дільниці. Обов'язок перевірки наявності виборця у списку покладається на кожного виборця особисто.

У зв'язку з цим наголошуємо усім громадянам України, які перебувають в Канаді у межах консульського округу Генерального консульства України в Торонто (у провінціях Alberta, British Columbia, Ontario, Saskatchewan, Northwest Territories, Yukon and Nanavut) та планують брати участь у виборах народних депутатів України 2012 року, про необхідність звернутися до виборчої комісії із запитом про перевірку наявності Вас у попередніх списках виборців. У випадку відсутності особи у списку кожен громадянин має право, шляхом письмового звернення, внести себе у список до 22 жовтня 2012 року включно. Згідно виборчого закону після 22 жовтня, як і в день голосування, зміни до списків виборців не проводяться. Для прийняття звернення виборчою комісією необхідно заповнити відповідну заяву про зміну виборчої адреси та пред’явити дійсний український закордонний паспорт.

Зробити це можна у приміщенні Генерального консульства України в Торонто за адресою: 2275 Lakeshore Blvd. West, Suite #301, Toronto, ON M8V 3Y3, тел.: 416-628-5444.

Дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці № 900038

Генеральне консульство України в Торонто

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux