Довідка про несудимість
Опубліковано 27 квітня 2022 року о 10:50

Для отримання довідки Вам слід подати:

1) Оригінал паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

2) Заяву ( .docx , 13.96 Кб ) встановленого зразка;

3) Сплатити консульський збір.

Консульський збір складає 40 канадських доларів. Оплата здійснюється у формі money order (який можна придбати у банку, де відкрито рахунок, або у відділенні Canada Post) payable to the Consulate General of Ukraine in Toronto.

Тривалість отримання відомостей з України сягає, як правило, 5-6 тижнів. На час дії воєнного стану отримання інформації від компетентних органів може тривати довше.

Звертаємо увагу, що Консульство видає довідку на бланку установи англійською мовою на підставі відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, отриманих від Міністерства внутрішніх справ України.

Щоб пришвидшити оформлення довідки про несудимість, Ви можете самостійно замовити виготовлення витягу з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» в електронній формі на сайті vytiah.mvs.gov.ua. Після отримання електронного витягу, Ви звертаєтеся до Консульства для оформлення документа на офіційному бланку. У цьому випадку необхідно окрім перелічених вище документів подати роздрукований витяг (витяг має бути повний, не скорочений).

У зв'язку із різким збільшенням надходження до установи запитів щодо оформлення довідок про несудимість, оформлення довідок у терміновому порядку у день звернення тимчасово не здійснюється.

Прийом громадян з оформлення довідки про відсутність судимості відбувається без попереднього запису, понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - 12.30-13.30; середа - 16.30-17.30

Видача довідки: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - 12.00-12.30, середа  - 14.00-14.30


Зазначену послугу можливо отримати, надіславши документи поштою.

У цьому випадку подається не оригінал, а якісна копія першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон, заповнена і підписана заява та money order на 40 канадських доларів (роздрукований витяг за бажанням). Також має бути вкладений передплачений конверт із зазначеною зворотною адресою.


*У разі, якщо Вам необхідно отримати довідку встановленого зразка на спеціальному бланку з голограмою, це можливо зробити лише в Україні за особистим зверненням. Інформація за посиланням http://hsc.gov.ua/dovidka-pro-vidsutnist-sudimosti/Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux