Реєстрація дитини громадянином України за народженням
Опубліковано 24 листопада 2017 року о 18:35

Для здійснення реєстрації дитини громадянином України за народженням слід вчинити такі дії.

1. Отримати в компетентних органах Канади свідоцтво про народження. При цьому просимо врахувати, що канадськими причетними органами видаються два види свідоцтва про народження  - Statement of Live Birth (form2) або Birth Certificate (документ блакитного кольору формату А5).

2. Здійснити аутентифікацію (authentication) одного з вищевказаних свідоцтв про народження в Уряді провінцій 

в Онтаріо це Official Documents Services - https://www.ontario.ca/page/authenticate-document-use-outside-canada 

в Манітобі - https://companiesoffice.gov.mb.ca/instruction_sheets/authentication_faq.pdf  

або в Міністерстві закордонних справ Канади - https://www.international.gc.ca/gac-amc/about-a_propos/services/authentication-authentification/step-etape-1.aspx?lang=eng

Слід врахувати, що причетні органи провінцій Онтаріо та Манітоби не здійснюють аутентифікацію оригіналу Birth Certificate, а лише нотаріально засвідчену копію зазначеного документа.

3. Зробити сертифікований переклад свідоцтва про народження українською мовою.

4. Подати під час консульського прийому на легалізацію до ГКУ в Торонто аутентифіковане свідоцтво про народження разом з перекладом, копією закордонного паспорта того з батьків, хто подає заяву. При подачі документів також сплачується консульський збір у розмірі 66 кан. дол. - оформлюється у вигляді платіжного документа під назвою "money order" в банку, де Ви відкрили рахунок, або у будь-якому відділенні Canada Post. Отримувач платежу – «Consulate General of Ukraine in Toronto». До пакету документів також долучається заява про легалізацію документа.

4.1. Разом з документами на легалізацію свідоцтва слід подати під час консульського прийому або надіслати поштою заповнену одним з батьків заяву про реєстрацію дитини громадянином України.

5. У разі, якщо усі документи оформлені правильно, консульська установа приймає їх до роботи. Результатом буде легалізоване свідоцтво про народження (5 робочих днів) та довідка про реєстрацію дитини громадянином України (до 30 календарних днів). Отримані документи є підставою для оформлення дитині паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення особи на повернення в України або внесення даних дитини до закордонного паспорта одного з батьків.

Подати документи на здійснення реєстрації дитини громадянином України можна особисто під час консульського прийому громадян кожної п'ятниці з 13.00 до 13.30 у порядку живої черги.  Також, відповідний пакет документів можна надіслати до консульства поштою, долучивши до комплекту документів передплачений зворотній конверт (Expresspost by Canada post) із зазначенням адреси проживання заявника.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux