В рамках арт-салону TORONTO ART EXPO 2012 відбудеться перша в Канаді виставка робіт українсько-французського художника Віктора Орлі
Опубліковано 11 квітня 2012 року о 10:16

Генеральне консульство України в Торонто надсилає прес-реліз щодо проведення у період з 19 по 22 квітня ц.р. в рамках арт-салону TORONTO ART EXPO 2012 першої в Канаді виставки робіт українсько-французського художника Віктора Орлі.

Перша в Канаді виставка українсько-французького художника Віктора ОРЛІ

З 19 по 22 квітня 2012 року в рамках арт-салону TORONTO ART EXPO 2012. відбудеться перша в Канаді виставка робіт українсько-французького художника Віктора ОРЛІ.

Місце проведення: METRO TORONTO CONVENTION CENTRE: 255 Фронт Стріт Вест, Торонто, Онтаріо, Канада

Час проведення:
19 квітня, четвер - відкриття виставки, 18:00-22:00
20 квітня, п'ятниця - 12:00-21:00
21 квітня, субота - 10:00-21:00
22 квітня, неділя - 11:00-18:00

Контакти:
Віктор ОРЛІ
Tel: +33 (0) 6 25 60 69 41
Skype: victororly
Email: [email protected]
Web-site: www.victororly.info

Український художник Віктор ОРЛІ (Геннадій Гребньов) із 2004 року живе і працює у Франції. Художник веде активне творче життя. Роботи митця експонуються на численних персональних і колективних виставках Європи, Азії, а тепер і Північної Америки. Багато з його картин знаходяться у колекціях музеїв, організацій, установ та в приватних колекціях у Франції, Італії, Голандії, Україні, Росії, Польщі, Китаї та США. У творчому доробку художника – пейзаж, натюрморт, романтичний та символічний фігуратив, художнє оформлення книжок, журналів, кераміка, настінний розпис. Віктора Орлі, живопис якого вирізняється на нинішньому мистецькому полі оригінальністю стилю та професійним технічним виконанням, сучасна арт-критика називає неоімпресіоністом, одним із найяскравіших представників свого покоління.

З 19 по 22 квітня 2012 року Віктор ОРЛІ експонуватиме свої роботи на салоні TORONTO ART EXPO 2012. Художник представить новий цикл середземноморських та провансальських пейзажів, а також натюрморти, що репрезентують українські мотиви у творчості митця.

У роботах художника домінують почуття. Емоційно-поетична насиченість і експресивна виражальність картин досягається насиченою кольоровою гамою, широкою палітрою, грою світлотіней, варіаціями напівпрозорого та широкого пастозного мазка, який надає відчуття руху, простору, світла.

Toronto Art Expo - один із найпопулярніших щорічних культурно-мистецьких заходів Торонто, який цього року відбувається вдесяте. У цьому році на салоні будуть представлені роботи понад 200 художників із 12 країн світу. Салон Toronto Art Expo популярний серед митців, арт-критиків, мистецтвознавців, колекцірнерів та поціновувачів мистецтва.

Генеральне консульство України в Торонто

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux