ВАЖЛИВО! Щодо порядку реалізації громадянами України, які проживають або перебувають за кордоном, права голосу на виборах Народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Опубліковано 03 вересня 2014 року о 18:35

Шановні громадяни України! 

26 жовтня 2014 року відбудуться Позачергові вибори Народних депутатів України.

Громадяни України, які проживають в межах консульського округу Генерального консульства України в Торонто (Альберта, Британська Колумбія, Онтаріо, Саскачеван; території: Нунавут, Північно-Західні, Юкон) зможуть взяти участь участь у голосуванні особисто на підставі дійсного закордонного паспорта та за умови попереднього включення до Списку виборців на закордонній виборчій дільниці №900038, що утворена при Генеральному консульстві України в Торонто (2275, Lake Shore Blvd. West, suite 301, Toronto, Ontario, M8V 3Y3).

 Для внесення персональних даних до Списку необхідно здійснити:

Варіант 1. До 03 жовтня 2014 року найбільш оптимальним способом включення виборця до Списку є постановка на консульський облік з одночасним внесенням даних до Списку. Громадяни України, які перебуватимуть на консульському обліку до 03.10.2014 р. одночасно будуть внесені до Списку.

Для постановки на консульський облік необхідно подати: 1. заповнену та підписану заяву та заповнену та підписану облікову картку (завантажте необхідні форми тут) ; 2. копію першої сторінки дійсного закордонного паспорта, 3. копію свідоцтва про народження, 4. копію візи/дозволу на тривале перебування в Канаді (за наявності). 

За постановку на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

 Варіант 2. Після 03 жовтня 2014 року та у період до 14 жовтня 2014 року внесення персональних даних до списку виборців можливе шляхом особистого подання заяви виборця про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо виборець включений до Реєстру в іншому місці).

 Відповідно до статті 19 Закону України «Про Державний реєстр виборців», особа, яка набула права голосу і проживає чи, на час набуття права голосу, перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього Закону.

 До Заяви щодо включення до Державного реєстру виборців додається: 1. копія документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України виборця (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України) та 2. копія документа, що містить адресу місця проживання заявника на території Канади (наприклад, водійських прав тощо).

З повагою,

Генеральне консульство України в Торонто

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux