Генеральне консульство України в Торонто

Київ 13:08

ВИБОРИ-2019

Шановні громадяни України!

У 2019 році в Україні відбудуться вибори Президента України (31 березня) та вибори до Верховної Ради України.

Для того аби взяти участь у виборах необхідно мати дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (інформація про порядок оформлення закордонного паспорта https://toronto.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/passport+rules)

Крім цього доцільно зробити наступне:

Перевірити факт свого включення до Державного реєстру виборців, виборчої адреси за якою Ви зареєстровані, а також правильності персональної інформації. Для цього створено онлайн сервіс «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців». Невідкладно після формування запиту Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Реєстрі та адреси виборчої дільниці.

В разі якщо Ви плануєте брати участь у виборах на дільниці 900038 в ГКУ в Торонто, але за результатами перевірки в «Особистому кабінеті виборця» у вас інша виборча адреса, рекомендуємо один з наступних способів:

1.  Подати (або надіслати) до Генерального консульства України в Торонто заяву про прийняття на постійний чи тимчасовий консульський облік (до 20 березня 2019 року лдя того аби взяти участь першому турі голосування):

а) для прийняття на тимчасовий облік потрібно надати:

- дійсний закордонний паспорт;

- work permit/study permit/visitor permit або інший документ де вказана адреса проживання в Канаді (договір оренди житла, як приклад) або PR card + інший документ(наприклад drivers licence), з адресою в Канаді;

- заповнену заяву та облікову картку

- фото (бажано - 3.5*4.5 см).

Прийняття на тимчасовий консульський облік - безкоштовно.

б) для прийняття на постійний консульський облік потрібно надати:

- дійсний закордонний паспорт з штампом «Постійне проживання» в розділі "особливі відмітки";

- work permit/study permit/visitor permit або інший документ де вказана адреса проживання в Канаді (договір оренди житла, як приклад) або PR card + інший документ(наприклад drivers licence), з адресою в Канаді;

- заповнену заяву та облікову картку;

- фото (бажано - 3.5*4.5 см);

- сплатити консульський збір відповідно до Тарифів.

Якщо Ви маєте намір особисто відвідати консульство для подачі документів просимо записатися на прийом в ГКУ в Торонто можна за лінком https://toronto.mfa.gov.ua/ua/appointment.

АБО

2. Короткостроковий тимчасовий консульський облік

За бажанням громадян України, які перебувають в Канаді, та, наприклад, хочуть взяти участь у виборах, можна стати на короткостроковий тимчасовий консульський облік (до 20 березня 2019 року для того аби взяти участь першому турі голосування). Ніяких відміток у паспортному документі в цьому випадку не проставляється, дія вчиняється безкоштовно.

Для цього слід надати (без попереднього запису) або надіслати поштою на адресу 301-2275 Lake Shore Blvd W, Etobicoke, ON, M8V 3Y3):

- копію дійсного закордонного паспорта;

- work permit/study permit/visitor permit або інший документ де вказана адреса проживання в Канаді (договір оренди житла, як приклад) або PR card + інший документ(наприклад drivers licence), з адресою в Канаді;

- заповнену заяву та облікову картку.

АБО

3. Не пізніше як за п’ять днів до дня голосування (в період з 21 до 25 березня 2019 р.)особисто подати до дільничної виборчої комісії, яка працюватиме у приміщенні Генерального консульства, заяву.

Інформуємо, що особисто подати заяву для участі у виборах можна 21 та 22 березня з 9.30 до 12.30 та з 15.00 до 17.00.

При собі слід мати

- дійсний закордонний паспорт;

- work permit/study permit/visitor permit або інший документ де вказана адреса проживання в Канаді (договір оренди житла, як приклад) або PR card + інший документ(наприклад drivers licence), з адресою в Канаді.

Звертаємо увагу, що 25-го березня 2019 року можлива буде реєстрація лише на другий тур Президентських виборів (якщо такий буде).

Запрошуємо усіх бажаючих, незалежно від правового статусу перебування в Канаді, взяти участь у виборах та сподіваємося на Ваше розуміння у необхідності завчасного подання необхідних документів.

Інформація оновлюватиметься.


Генеральне консульство України в Торонто (Канада)
Керівник: Кавецький Святослав Ігорович
В.о. Генерального консула України в Торонто
Адреса: 2275 Lake Shore Blvd. West, Suite 301, Toronto, Ontario, Canada, M8V 3Y3. Переглянути на мапі
Телефон: +1 (416) 763-3114; прохання телефонувати з 14 до 16 години (крім середи). "Гаряча лінія" ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України +1 416 848 93 20
Факс: +1 (416) 763-2051
Ел. пошта: gc_cat@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://toronto.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян: понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця - 9.30-12.00; Видача документів 12.00-12.30.

Середа - 14.30-16.30

Прийом громадян проводиться за попереднім записом. Для запису просимо перейти за лінком http://toronto.mfa.gov.ua/ua/appointment

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:

Провінції Онтаріо (крім Національного столичного округу), Саскачеван, Альберта, Британська Колумбія та території Юкон, Нунавут і Північно-Західні території.

Примітки:

У разі, якщо після ознайомлення з інформацією, розміщеною на нашій інтернет-сторінці у вас залишилися запитання, просимо надсилати їх виключно електронною поштою. 

З питань оформлення паспортів, громадянства, постійного місця проживання, консульського обліку, усиновлення на sviatoslav.kavetskyi@mfa.gov.ua

З питань легалізації, нотаріату, довідок про несудимість, стажу керування транспортними засобами, віз на natalia.zaika@mfa.gov.ua

 


Генеральне консульство України у м.Едмонтон
Керівник: Данилейко Олександр Іванович
Генеральний консул України в Едмонтоні
Адреса:

Unit 327, 9707 110 St. NW

Edmonton, AB T5K 2L9

  Переглянути на мапі

Телефон: +1 780 425 3217 "Гаряча лінія" ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України: +1 (587) 930-22-90
Ел. пошта: gc_cae@mfa.gov.ua
Веб-сайт: https://edmonton.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян здійснюється за адресою: Офіс 327, 9707 110 St. NW

Edmonton, AB T5K 2L9 

 Переглянути на мапі

Понеділок: 13:00 – 16:30 (прийом документів та консультації)

Вівторок: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації).

14:00 - 16:00 (видача документів).

Середа: 13:00-16:30 (прийом документів та консультації).

Четвер: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації), 14:00 - 16:00 (видача документів).

П’ятниця: 09:30 - 12:30 (прийом документів та консультації), 14:00 - 15:00 (видача документів).

Прийом громадян проводиться за попереднім записом. Для запису просимо перейти за посиланням: http://consulategeneralofukraineinedmonton.setmore.com

Межі консульського округу:

Провінції Альберта, Британська Колумбія, Саскачеван та території Юкон, Нунавут і Північно-Західні території.

Примітки:

У разі, якщо після ознайомлення з інформацією, розміщеною на нашій інтернет-сторінці у вас залишилися запитання, просимо надсилати їх виключно електронною поштою nadia.kostenko@mfa.gov.ua.