Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон
Опубліковано 20 серпня 2022 року о 00:30

Генеральне консульство України в Торонто надає консульські послуги, в тому числі з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам України, які проживають на території провінцій Канади, що входять до консульського округу установи, а саме Онтаріо (крім Національного столичного округу), Манітоба та територія Нунавут.

Подача документів на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється за попереднім записом.

Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) у зв’язку із закінченням терміну його дії чи оформленням другого паспорта слід ОСОБИСТО подати до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету ( .docx , 12.78 Кб )
 2. Наявний закордонний паспорт, який підлягає обміну. Якщо Ви користуєтеся двома закордонними паспортами то обидва слід мати при собі.
 3. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо).
 4. Консульський збір у розмірі 173 кан. дол. - оформлюється у вигляді платіжного документа під назвою "money order" в банку, де Ви відкрили рахунок, або у будь-якому відділенні Canada Post. Отримувач платежу – «Consulate General of Ukraine in Toronto».

 Якщо ви хочете оформити паспорт з огляду на втрату попереднього паспорта до зазначених вище документів слід додати:

 1. Довідку видану поліцією місцевості де Ви проживаєте в Канаді, яка підтверджує факт Вашого звернення з приводу втрати паспорта.
 2. Інший документ, який підтверджує Вашу особу та належність до громадянства України («внутрішній» паспорт). У разі відсутності цього документа, ГКУ змушене буде вчиняти дії з підтвердження особи та належності до громадянства заявника, що збільшить тривалість оформлення паспорта.
 3. Консульський збір у розмірі 173 кан. дол. - оформлюється у вигляді платіжного документа під назвою "money order" в банку, де Ви відкрили рахунок, або у будь-якому відділенні Canada Post. Отримувач платежу – «Consulate General of Ukraine in Toronto».

У разі оформлення паспорта у зв’язку зі зміною інформації, внесеної до попереднього паспорта (зміна імені, прізвища) додатково додаються:

 1.  документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про переміну імені, свідоцтво про розірвання шлюбу тощо). Такі документи, якщо вони видані компетентними органами іноземних держав, подаються легалізованими  разом із нотаріально засвідченим перекладом українською мовою.

При цьому просимо врахувати, що зміни до паспорта можуть бути внесені лише за умови попереднього обміну «внутрішнього» паспорта на нові дані.

 

Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) у зв’язку із досягненням 16-річного віку слід особисто подати до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету ( .docx , 12.78 Кб )
 2. Наявний закордонний паспорт або проїзний документ дитини, який підлягає обміну. Якщо раніше особа не була документована зазначеними документами слід надати паспорт громадянина України (т.зв. внутрішній паспорт).
 3. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо.).
 4. Консульський збір у розмірі 173 кан. дол. - оформлюється у вигляді платіжного документа під назвою "money order" в банку, де Ви відкрили рахунок, або у будь-якому відділенні Canada Post. Отримувач платежу – «Consulate General of Ukraine in Toronto».

 Для того щоб подати документи на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного) особі, яка не досягла 16-річного віку, один з батьків або обоє батьків чи той з батьків з ким проживає дитина (в разі не перебування біологічних батьків у шлюбі) особисто подає до ГКУ в Торонто такі документи:

 1. Заяву-анкету ( .docx , 12.78 Кб )
 2. Свідоцтво про народження дитини (у разі, якщо свідоцтво видане компетентними органами іноземної держави має бути перекладене українською мовою та, в установленому порядку, легалізоване)
 3. Наявний закордонний паспорт або проїзний документ дитини, який підлягає обміну.
 4. Довідку про реєстрацію громадянином України (у разі народження за кордоном)
 5. Дозвіл на проживання в Канаді (дозвіл на роботу, дозвіл на навчання, продовження дозволу на перебування (visitor extension), pr-картка, посвідчення водія, медична OHIP картка тощо).
 6. Консульський збір у розмірі 53 кан. дол. - оформлюється у вигляді платіжного документа під назвою "money order" в банку, де Ви відкрили рахунок, або у будь-якому відділенні Canada Post. Отримувач платежу – «Consulate General of Ukraine in Toronto».
 7. Оригінал закордонного паспорта того з батьків, хто подає документи або обох батьків в разі спільної подачі документів.

Просимо також врахувати, що присутність в консульстві при подачі документів на паспорт дитини віком від 12 років ОБОВЯЗКОВА.

В разі подачі документів на оформлення паспорта особі, що не досягла 12 років та відсутня в установі, заявник має надати кольорове фото дитини паспортного зразка розміром 10*15 сантиметрів.

Паспорт оформляється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.

Термін виготовлення паспорта - до трьох місяців з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору без урахування строків доставки.

У разі виникнення запитань щодо зазначеного порядку оформлення паспортів чи за необхідності отримання додаткової інформації просимо звертатися за ел.адресою: [email protected] або [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux