Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:29

Підсумки візиту Міністра закордонних справ Канади Христі Фріланд в Україну

23 грудня 2017, 16:32

21-22 грудня глава зовнішньополітичного відомства Канади здійснила робочий візит в Україну.

Серед співрозмовників канадського міністра у Києві були: Президент України П.Порошенко, Прем'єр-міністр В. Гройсман, Перший віце-прем'єр-міністр-міністр економічного розвитку та торгівлі С. Кубів, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції І. Климпуш-Цинцадзе, Міністр закордонних справ П. Клімкін, Міністр оборони С. Полторак, В.о. міністра охорони здоров'я У. Супрун, Заступник глави Адміністрації Президента Д. Шимків та багато інших.
За результатами зустрічі в Міністерстві закордонних справ відбулась спільна прес-конференція міністрів закордонних справ України та Канади в ході якої Х.Фріланд, зокрема, підкреслила, що її приїзд в Україну свідчить про солідарність Канади з Україною та запевнила, що канадська сторона продовжуватиме всебічно підтримувати державний суверенітет та територіальну цілісність України, надаватиме сприяння в реалізації реформ в нашій державі.

У цьому контексті Глава МЗС Канади оголосила про виділення 7,75 млн. дол. на втілення в Україні різноманітних гуманітарних проектів.

Окрім цього, глава Христя Фріланд взяла участь у святкових заходах, приурочених до 100-ліття української дипломатії.