Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:24

Національний авіаційний університет України та Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) підписали Меморандум про координацію та організацію стажування фахівців авіаційного профілю України в апараті ІКАО

28 листопада 2017, 23:40

Меморандум серед іншого передбачає участь фахівців НАУ у тренувальних програмах та наукових розробках ІКАО, що стосуються безпеки і розвитку цивільної авіації, і це безумовно сприятиме подальшій інтеграції України у міжнародну авіаційну спільноту. НАУ буде формувати списки кандидатів на навчання, а наступний етап відбору майбутніх слухачів буде проводитися у ІКАО Навчання майбутніх фахівців триватиме від двох до шести місяців, навчання та стажування передбачає тісну взаємодію із найкращими фахівцями з безпеки цивільної авіації.

Від ІКАО меморандум підписала Генеральний секретар ІКАО доктор Фан Лю, від Національного авіаційного університету – в.о.ректора Володимир Ісаєнко.

Посол України в Канаді, представник України при ІКАО Андрій Шевченко брав участь у підготовці та церемонії підписання двостороннього документа.