Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:23

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь в Галіфакському Міжнародному Безпековому Форумі в м.Галіфакс

20 листопада 2017, 10:45

17-19 листопада 2017 року Міністр закордонних справ України П.А. Клімкін взяв участь у Галіфакському міжнародному безпековому форумі.

Міністр виступив на двох пленарних сесіях: «Rapprochement with Russia: Post-Putin Prep» http://halifaxtheforum.org/forum/2017-halifax-international-security-forum/saturday-november-17/#agenda  та «Living and Dying in Europe’s Russia’s Neighborhood».

В рамках форуму П. А. Клімкін провів низку двосторонніх зустрічей з іноземними партнерами, у тому числі з Генеральним секретарем НАТО Є. Столтенбергом, з Міністром національної оборони Канади Х. Сейджаном, з Міністром оборони Польщі А. Мацеревичем, з спеціальним посланником Президента США по Україні К. Волкером.

Під час візиту Міністр закордонних справ України поспілкувався з представниками ЗМІ США та Канади. Зокрема, П.А. Клімкін дав інтерв’ю для канадського друкованого видання The Globe and Mail (https://www.theglobeandmail.com/news/politics/ukraine-issues-call-for-canadian-defensive-weapons/article37027279/) та інформаційної служби BBC. Міністр також поспілкувався із представниками інформаційних ресурсів США : Space News, US News and World report, Defence and Aerospace Report, The Washington Post та POLITICO.