Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:23

Підсумки візиту Прем’єр-міністра України В.Гройсмана до Канади

02 листопада 2017, 20:16

З 30 жовтня по 1 листопада в Канаді з візитом перебувала урядова українська делегація на чолі з В. Б. Гройсманом.

У ході візиту Прем’єр-міністр України провів низку зустрічей в парламенті Канади, відбулись переговори з Прем’єр-міністром Канади Дж.Трюдо та федеральними міністрами, Генерал-губернатором Канади Ж.Паєтт, з урядовцями провінції Онтаріо та прем’єром провінції К.Вінн, представниками бізнесу та організаціями української громади.

Глава уряду та члени делегації взяли участь в парламентському прийнятті в Оттаві присвяченому Україні. Співорганізаторами заходу виступили Посольство України в Канаді та Канадсько Українська Парламентська програма.

Під час перебування в Торонто Прем’єр-міністр взяв участь в одному з найбільших в Північній Америці міжнародних бізнес-форумів Toronto Global Forum, а також звернувся до канадського бізнесу у рамках українсько-канадського бізнес-форуму в Торонто.

На завершення візиту в Монреалі, Прем’єр-міністр взяв участь в аерокосмічному бізнес форумі, а також провів переговори з керівництвом Міжнародної Організації Цивільної Авіації.

У ході візиту Космічні агентства України та Канади підписали в Меморандум про взаєморозуміння (м. Монреаль 01.11.2017 р.), Кабінет Міністрів України та канадська сторона підписали Меморандум про співробітництво у сфері реформи державної служби (м. Оттава 31.10.2017 р.).

Глава українського уряду також мав змогу поспілкуватись із представниками канадських ЗМІ щодо актуальних питань двостороннього співробітництва між Україною та Канадою.

https://beta.theglobeandmail.com/news/world/ukraine-prime-minister-volodymyr-groysman-seeks-to-change-his-countrys-narrative-in-canada/article36755953/

http://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/groisman-tells-investors-that-shakedowns-and-harassment-will-end

http://www.cbc.ca/news/politics/ukraine-manafort-investigation-1.4382033

Фото: ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ