Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:47

Уряд Канади оголосив про фінансування додаткових проектів в Україні на суму в 6,89 млн. дол

07 липня 2017, 16:50

Про чергову ініціативу оголосила Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд після завершення Лондонської конференції з питань реформ в Україні.

Як зазначила канадський міністр, Оттава вітає прогрес, який біло досягнуто в Україні з часів революції гідності 2014 року, особливо в сферах стабілізації економічної ситуації та боротьби з корупцією.

Канада послідовна у своїй підтримці народу України та продовжує закликати до поваги прав, безпеки та святості українських кордонів.

Зокрема, чергова ініціатива Канади передбачає виділення додаткового фінансування в обсязі 6, 89 млн. дол. на реалізацію п’яти нових проектів:

 - Розмінування та знищення вибухових пристроїв  у районах, що постраждали унаслідок конфлікту на Сході Україні,  на період до 2019 рр. (3,5 млн. дол).

- Місія з моніторингу прав людини в Україні, на період 2017 р. (1,5 млн. дол).

- Підвищення безпеки цивільних на лінії зіткнення, на період до 2018 р. (1 млн. дол).

- Підтримання діалогу для проведення реформ та єдності в Україні, на період до 2019 р. (500 тис. дол).

- Підтримка спроможностей України у сфері розмінування, на період до 2019 року (360 тис. дол).

Фінансування здійснюватиметься через Канадську Програму Операцій з Підтримання миру та Стабілізації (Canada’s Peace and Stabilization Operations Program).

https://www.canada.ca/en/global-affairs/news/2017/07/canada_reiteratessupportfordemocraticreformshumanrightsandpeacei0.html