Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:30

З приводу відходу у вічність Блаженнішого кардинала Любомира Гузара

01 червня 2017, 00:44

Співробітники Генерального консульства України в Торонто висловлюють глибокі співчуття вірним Української греко-католицької церкви, всім громадянам України з приводу відходу у вічність  Блаженнішого кардинала Любомира Гузара. Тим, хто з ним спілкувався – а мені ця честь припадала тричі – впадало у вічі органічне поєднання смиренності і принциповості, саме того, що повільно відшукує у собі українська нація впродовж останніх двадцяти п’яти років. Смиренність в особистому і принциповість у вселюдському – такими були його цінності.

Любомир Гузар багатьом передав уміння бути частиною світу не віддаючись на його спокуси. Україна і Українська греко-католицька церква втратили духовного поводиря, але збагатилися його словами і справами.

Amb. Andrii Veselovskyi/Андрій Веселовський

Consul General/Генеральний консул

 

Останні новини

8-9 березня 2018 року Генеральне консульство буде зачинене | 15 лютого, 23:02

Інформуємо, що ГКУ в Торонто не здійснюватиме консульське обслуговування громадян 8 та 9 березня 2018 р. Установа відновить роботу за звичайним графіком 12 березня 2018 року. Нагадуємо про обов"язковість, починаючи з 1 березня 2018 року, попереднього запису на вчинення консульських дій. Записатися можна за посиланням http://toronto.mfa.gov.ua/ua/Book+an+appointment

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ І ІНОЗЕМЦІВ! | 08 лютого, 18:22

Шановні відвідувачі, З 1 березня 2018 року Генеральне консульство України в Торонто впроваджує систему попереднього запису на вчинення консульських дій.