Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:46

Україна та Канада підписали угоду про оборону

04 квітня 2017, 18:28

Міністри оборони України Степан Полторак та Канади Харджит Сінгх Сейджан підписали оборонну угоду. Про це повідомили на сайті українського відомства.

Перед підписанням пан Полторак наголосив, що його візит до Канади є історичним.

Також він подякував канадському уряду, який допомагав Україні "від початку агресії з боку Росії".

"У нас на склався надзвичайно конструктивний діалог і співпраця зі Збройними силами Канади. Дуже ефективно працює місія із підготовки військових в Україні. Ми задоволені її роботою і якістю підготовки наших військових", - заявив пан Полторак.

Пан Сейджан нагадав про продовження терміну для тренування представників ЗСУ під час операції "Об'єднувач" (Operation Unifier) до 2019 року.

У понеділок президент Петро Порошенко також підписав закон "Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою", який ухвалила Верховна Рада 14 березня 2017 року.

Очікують, що угода, окрім збільшення товарообігу між державами, сприятиме притоку іноземних інвестицій в Україну. Сприятиме створенню робочих місць, що має вплинути на зростання ВВП, зазначили у прес-службі президента.

Угода набуде чинності в перший день другого місяця після про завершення виконання процедур та сповіщення сторін про це.

Джерело http://www.bbc.com/ukrainian/news-39482938

Останні новини

Щодо вихідних днів в травні | 08 травня, 23:03

Шановні відвідувачі, ГКУ в Торонто буде зачинене 28 травня 2018 року.

30 березня та 9 квітня 2018 року ГКУ в Торонто не здійснюватиме консульський прийом громадян | 15 лютого, 23:02

Інформуємо, що ГКУ в Торонто не здійснюватиме консульське обслуговування громадян 30 березня та 9 квітня 2018 р. Нагадуємо про обов"язковість, починаючи з 1 березня 2018 року, попереднього запису на вчинення консульських дій. Записатися можна за посиланням http://toronto.mfa.gov.ua/ua/Book+an+appointment

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ І ІНОЗЕМЦІВ! | 08 лютого, 18:22

Шановні відвідувачі, З 1 березня 2018 року Генеральне консульство України в Торонто впроваджує систему попереднього запису на вчинення консульських дій.