Генеральне консульство України в Торонто

, Київ 22:31

Міністерство закордонних справ України, спільно з Генеральним консульством України в Торонто та за підтримки української громади Канади, повернуло до України 11 українських громадян, які стали жертвами шахрайства туристичного оператора.

06 лютого 2016, 00:16

02 лютого 2016 року в аеропорту канадського міста Торонто однією із європейських авіакомпаній було відмовлено у посадці на літак 11 громадянам України, серед яких було шестеро діток віком від 8 до 10 років, у зв’язку з анулюванням їх авіаквитків.

Як повідомило керівництво авіаперевізника, проїзні документи громадян України були скасовані через недобросовісні дії туристичного оператора, що надавав послуги українцям.

Після отримання сигналу про потрапляння громадян України у надзвичайну ситуацію в межах консульського округу Генерального консульства України в Торонто, консульські посадові особи установи невідкладно виїхали до міжнародного аеропорту «Пірсон» та вжили вичерпних заходів з метою надання консульського захисту співвітчизникам.

Питання невідкладно було прийнято на особистий контроль керівництвом Міністерства закордонних справ України та Департаменту консульської служби МЗС, якими здійснювалася координація роботи консульських посадових осіб ГКУ в Торонто, підтримувався постійний особистий зв’язок із родинами громадян України, що потрапили у форс-мажорні обставини за кордоном.

Генеральним консульством України в Торонто було забезпечено нашим співвітчизникам безкоштовне проживання в готелі, організовано харчування на період усього їх вимушеного перебування в Торонто, здійснено безкоштовні трансфери з та до аеропорту від місця тимчасового проживання, надано необхідну матеріальну допомогу та забезпечено їх повернення на Батьківщину.

Висловлюємо щиру вдячність українській громаді Канади, зокрема членам Конгресу Українців Канади та особисто Президенту КУК пану Павлу Гроду, Президенту КУК (відділ Торонто) пану Тарасу Багрію, Голові об’єднання українців Канади «Четверта Хвиля» пані Анні Кисіль, Президенту Канадсько-української торгової палати пану Зенону Потічному, Укранський Кредитовій Спілці Лiмітед, керівництву українсько – канадської медіа спілки «Разом» Вікторії та Вадиму Матвієнкам, президенту компанії «Караван Лоджистікс» пану Івану Іванюрі, кредитовій спілці «Будучність», туристичному агентству «All In One Travel Agency» та особисто пані Мирославі Пліхтяк й пані Марії Швидченко, колишньому Президенту КУК (відділ Торонто) пані Оксані Реві, дякуємо Юрію Дякунчаку, Ігорю Томківу, Тенені Тонкович, Дарці Генсьоровській, Василю Качалубі та усім українцям Канади, які долучилися до надання сприяння нашим співвітчизникам, що потрапили у надзвичайну ситуацію за кордоном.
Генеральне консульство України в Торонто

Останні новини

30 березня та 9 квітня 2018 року ГКУ в Торонто не здійснюватиме консульський прийом громадян | 15 лютого, 23:02

Інформуємо, що ГКУ в Торонто не здійснюватиме консульське обслуговування громадян 30 березня та 9 квітня 2018 р. Нагадуємо про обов"язковість, починаючи з 1 березня 2018 року, попереднього запису на вчинення консульських дій. Записатися можна за посиланням http://toronto.mfa.gov.ua/ua/Book+an+appointment

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ І ІНОЗЕМЦІВ! | 08 лютого, 18:22

Шановні відвідувачі, З 1 березня 2018 року Генеральне консульство України в Торонто впроваджує систему попереднього запису на вчинення консульських дій.